Wyszukiwarka

Szkolenia

Oferta

Wiedza jak zarabiać w Internecie

Prowadząc swoją firmą musisz posiadać szeroką wiedzę na temat tego, co sprzedajesz i jak sprzedajesz, musisz znać rynek i oczekiwania swoich klientów. Internet jest jednym z elementów tego rynku i tu także musisz wiedzieć „jak”, aby osiągnąć sukces.

Wiemy, że edukacja to podstawa, dlatego też wiele czasu poświęcimy na przekazanie Ci wiedzy. Im więcej wiesz, tym sprawniej i skuteczniej prowadzisz swoją firmę w Internecie lub za pomocą Internetu.

Zauważ, że jeśli o czymś nie wiedziałeś, czegoś nie znałeś, to jak mogłeś z tego skorzystać? Tylko wiedza o tym, jakie są możliwości, techniki i sposoby skutecznego prowadzenia e-biznesu pozwoli Tobie wybierać optymalne rozwiązania i prawidłowo je wykorzystywać.

Odpowiadamy na wiele pytań

Czy umiesz przeanalizować, czy inwestycja w banerową kampanię reklamową da finansowy efekt? Czy wiesz, jak zwiększyć marże w sklepie internetowym i jeszcze na tym zarobić? Czy wiesz, jak samemu skutecznie (i co najważniejsze tanio) się pozycjonować? Czy wiesz, czego możesz wymagać od twórców stron www, by zbudowali ją Tobie jak należy? Czy wiesz, jak sprawdzić czy Twoja strona jest użyteczna? Czy wiesz, gdzie znaleźć informację ilu użytkowników i z jakich źródeł odwiedza Twoją stronę? Czy potrafisz wyciągnąć wnioski na podstawie informacji widocznych w Google Analytics?

Jeżeli znasz odpowiedzi na powyższe pytania, to my nie jesteśmy dla Ciebie...

Prowadzimy szkolenia zewnętrzne: własne tematyczne i jako zaproszeni trenerzy. Zawsze bazujemy na swoim długoletnim doświadczeniu i praktyce. Szkolimy i doradzamy także na bieżąco, podczas prac nad Twoim serwisem www.

To nie wstyd czegoś nie wiedzieć, wstydem jest nie zapytać o wyjaśnienie....

powered by AdvaCMS