Wyszukiwarka

Audyty

Oferta

Audyt i wiesz gdzie uciekają Twoje pieniądze!

Czy zdajesz sobie sprawę, jak wiele elementów wpływa na prawidłowo zbudowaną stronę internetową? Jest tego baaardzo dużo. Wiele z tych rzeczy jest niewidoczne dla Twoich oczu, a potem dziwisz się, że Twój serwis jakoś nie pozyskuje klientów, nikt nie dzwoni, zamówienia nie wpadają... Aż w końcu ktoś Ci doradza „zbuduj stronę www jeszcze raz”. I tak w kółko. Nie tędy droga!

Masz już stronę www lub jesteś w trakcie jej budowy albo wdrażania zmian? Chciałbyś wiedzieć, czy wszystko idzie prawidłowo? Daj nam znać, sprawdzimy to dla Ciebie. Jeżeli nie masz czasu samemu zdobywać wiedzy, potrzebnej do fachowego ocenienia serwisu www od strony biznesowej i technicznej, to skorzystaj z naszego audytu.

Zajrzymy "pod maskę"

Obejrzymy Twoją stronę, przeanalizujemy na wielu płaszczyznach, zajrzymy „pod maskę”, sprawdzimy użyteczność, zrobimy testy „na ludziach”, jak dają sobie radę z obsługą, obejrzymy, jak wygląda pozycjonowanie strony, sprawdzimy, czy osiąga założone cele, przejrzymy statystyki. Z tego wszystkiego wyciągniemy wnioski, i co ważne, zaproponujemy rozwiązania. Z nami dowiesz się, co poprawić i jak.

Pamiętaj, najlepszym batem na informatyka jest drugi informatyk. Zainteresowany? Napisz do nas, pochwal się swoją stroną, zobaczymy co da się zrobić!

 

 

powered by AdvaCMS