Wyszukiwarka

O nas

 

O nas

Internet to narzędzie takie samo jak samochód. Nie musisz auta sam konstruować. Nie musisz wiedzieć, jakie zjawiska fizyczne sprawiają, że auto jedzie. Ważne, że umiesz go używać, tak nim jeździć, by mieć z tego korzyści.

Tak samo jest z Internetem. Dla Ciebie nie jest ważna znajomość takich dziwnych nazw jak PHP, MySQL, Symfony, CSS, SEO, itp., tym zajmiemy się my. Ważniejsze jest to, jak efektywnie korzystać z narzędzi stworzonych w tych technologiach, ważna jest wiedza, na temat tego, czego możesz wymagać od ludzi, którzy je znają. Narzędzie jakim jest Internet ma Tobie ułatwić prowadzenie firmy a nie utrudniać.

Zorientowanie na cel

Naszą wiedzę, z której możesz zrobić użytek, zdobyliśmy praktycznym działaniem - popełniając błędy i odnosząc sukcesy. Po prostu podejmując wyzwania, zarówno w projektach dla siebie, jak i dla klientów. Nauczyło nas to jednego: projektowania zorientowanego na cel. Dlatego my nie zadamy Ci pytania, jaką chcesz mieć stronę www, tylko co chcesz osiągnąć, jaki efekt. Znając Twój cel, wytyczymy sposób, czyli strategię, jak tam dojść. To ze strategi będzie wynikało, jakich narzędzia użyjemy już w fazie realizacji. .

Podczas pracy zadbamy o to, byś jak najwięcej dowiedział się o e-biznesie. Im więcej wiesz, tym mniej elementarnych błędów popełnisz, a tym samym szybciej osiągniesz założone cele. Będziesz mógł poświęcić swój czas na naprawdę ważne rzeczy, a nie na prostowanie błędnych decyzji.

Ludzie

Firma to ludzie, to od ich doświadczenia zależy, co potrafią zrobić. Już w 1994 roku zaczęliśmy przygodę z Internetem. Jeszcze wtedy na komputerach Amiga. Oczywiście od zabawy, która szybko przerodziła się w pasję i nowy sposób na życie. W 1998 roku pisaliśmy do prasy komputerowej artykuły, o tym jak budować strony www (Magazyn Amiga). Swoje pierwsze biznesy w Internecie stworzyliśmy już w 1999 roku. Kilka sprzedaliśmy, wiele istnieje do dzisiaj.

Nie zastanawiaj się co dalej, szkoda czasu, zadzwoń do nas. Rozmowa nic nie kosztuje, a może przynieść Ci odpowiedzi na wiele pytań.

powered by AdvaCMS