Wyszukiwarka

O nas

 

O nas

Internet to narzędzie takie samo jak samochód. Nie musisz auta sam konstruować. Nie musisz wiedzieć, jakie zjawiska fizyczne sprawiają, że auto jedzie. Ważne, że umiesz go używać, tak nim jeździć, by mieć z tego korzyści.

Tak samo jest z Internetem. Dla Ciebie nie jest ważna znajomość takich dziwnych nazw jak PHP, MySQL, Symfony, CSS, SEO, itp., tym zajmiemy się my. Ważniejsze jest to, jak efektywnie korzystać z narzędzi stworzonych w tych technologiach, ważna jest wiedza, na temat tego, czego możesz wymagać od ludzi, którzy je znają. Narzędzie jakim jest Internet ma Tobie ułatwić prowadzenie firmy a nie utrudniać.

Zorientowanie na cel

Naszą wiedzę, z której możesz zrobić użytek, zdobyliśmy praktycznym działaniem - popełniając błędy i odnosząc sukcesy. Po prostu podejmując wyzwania, zarówno w projektach dla siebie, jak i dla klientów. Nauczyło nas to jednego: projektowania zorientowanego na cel. Dlatego my nie zadamy Ci pytania, jaką chcesz mieć stronę www, tylko co chcesz osiągnąć, jaki efekt. Znając Twój cel, wytyczymy sposób, czyli strategię, jak tam dojść. To ze strategi będzie wynikało, jakich narzędzia użyjemy już w fazie realizacji. .

Podczas pracy zadbamy o to, byś jak najwięcej dowiedział się o e-biznesie. Im więcej wiesz, tym mniej elementarnych błędów popełnisz, a tym samym szybciej osiągniesz założone cele. Będziesz mógł poświęcić swój czas na naprawdę ważne rzeczy, a nie na prostowanie błędnych decyzji.

 

powered by AdvaCMS