Wyszukiwarka

Oferta

Oferta

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Zapewne słyszałeś już nie raz o ogromnych możliwościach, jakie niesie ze sobą Internet. Prowadząc swój biznes, szukając nowych rynków zbytu, postanawiasz skorzystać z nadarzającej się okazji i rozpocząć działanie w sieci... Plany są ambitne, jednak najczęściej wszystko sprowadza się do „zwykłej” strony. Jest to kolejne źródło kosztów, które nic nie wnosi. Sytuacja ma się jeszcze gorzej, gdy strona jest źle przygotowana i zaczyna psuć wizerunek firmy.
Czy naprawdę Twoja działalność w sieci musi być tylko źródłem kosztów i zmartwień?
Oczywiście, że nie! Wystarczy, że skorzystasz z naszej wiedzy.

Na naszych szkoleniach dowiesz się, jakie możliwości dla biznesu, niesie ze sobą Internet i które z dostępnych rozwiązań, będą najlepsze dla Ciebie. Na konsultacjach pomożemy Ci wybrać odpowiednią drogę i rozwiązania. Jeżeli, wśród wielu opcji, zdecydujesz się na stronę internetową, to razem ustalimy cel tej strony i sposób jego osiągnięcia (posiadanie strony tylko dla samego posiadania nie ma sensu). Gdy postanowisz rozpocząć sprzedaż w sieci z wykorzystaniem sklepu internetowego, pomożemy Ci wybrać optymalne rozwiązanie oraz przekażemy na szkoleniach wiedzę niezbędną do tego, aby sklep odniósł sukces.
Posiadając stronę internetową, na pewno nie raz zastanawiałeś się, czy wszystko dobrze działa, czy można jakoś zwiększyć sprzedaż, co zrobić aby szybciej osiągnąć swój cel (zwiększyć liczbę odwiedzin, liczbę osób zapisujących się na newsletter, wskaźnik konwersji, itd). Pomożemy Ci odpowiedzieć na te pytania oferując kompleksowe analizy i audyty stron, pomożemy Ci wyciągnąć wnioski ze statystyk (przeglądasz statystyki, prawda?).
Aż w końcu gdy, już będziesz wiedział do czego dążysz, jaki chcesz osiągnąć cel, możemy sprawić, że Twoja strona będzie łatwiejsza do odnalezienia przez ludzi, pokażemy Ci, co zrobić, aby lepiej się pozycjonować.

Zapoznaj się ze szczegółami i zadzwoń do nas, albo zadzwoń od razu, jeżeli masz pytania. Chętnie odpowiemy i pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele.
Nasza wiedza i doświadczenie są w zasięgu ręki.

powered by AdvaCMS