Wyszukiwarka

Sklepy internetowe

Oferta

Sklepy internetowe

Podobno prowadzenie sklepu internetowego jest proste a koszty uruchomienia minimalne. Czyżby?
Wśród osób, które nigdy nie miały styczności ze sklepami internetowymi, pojawia się sielankowy, a przy tym całkowicie fałszywy, obraz prowadzenia takiego biznesu. Uruchomimy jakiś darmowy skrypt sklepu, dostępny w ramach wykupionego przez nas hostingu, jakoś to skonfigurujemy, za kilkaset złotych student stworzy nam grafikę, wrzucimy kilka opisów produktów i będzie się kręciło. Nie, nie będzie się kręciło. Zmarnujesz swoje pieniądze a przede wszystkim czas, który na pewno mógłbyś lepiej wykorzystać.

Uruchomienie sklepu - co na początek?

Jeżeli poważnie myślisz o prowadzeniu sklepu internetowego, w pierwszym kroku powinieneś zbadać rynek na którym chcesz działać. Spróbuj odpowiedzieć sobie na kilka pytań: Jakie jest potencjalne zainteresowanie moją ofertą? Ile osób będzie odwiedzało moją stronę? Jaką mam konkurencję? Na jakim jest poziomie? W czym będę lepszy od konkurencji (jeżeli myślisz, że wygrasz niższymi cenami to od razu porzuć myśl o założeniu sklepu, szkoda Twoich pieniędzy i nerwów)? Czym będę się od nich odróżniał?

Możesz skorzystać z naszej wiedzy. Na konsultacjach podpowiemy Ci, jak zacząć i na co zwracać uwagę. Powiemy Ci jak oszacować potencjalne zainteresowanie Twoją ofertą. Jak sprawdzić ile konkurencja ma zamówień w sklepie? Podpowiemy, w jakich obszarach możesz być od nich lepszy. Spróbujemy wspólnie znaleźć Twoje mocne strony, które pozwolą Ci stworzyć unikatową ofertę. W zależności od potrzeb, pomożemy wybrać odpowiednie oprogramowanie (open source?, darmowe?, komercyjne?, w modelu SaaS?). Może nie będzie trzeba kupować armaty za kilkadziesią tysięcy złotych aby sprzedawać kilka produktów.  Co z tego, że wybrany skrypt będzie miał tysiące opcji i możliwości, jeżeli będą one tylko potęgowały Twoje zagubienie w panelu administracyjnym.  Zwrócimy Ci uwagę na wiele aspektów prowadzenia sklepu o których nie miałeś pojęcia. Pozwoli Ci to zaoszczędzić wiele czasu, pieniędzy i nerwów.

Dzięki naszej wiedzy i pomocy masz pewność, że uruchomienie Twojego sklepu odbędzie się bez problemów, a pieniądze zostaną dobrze zainwestowane. Skontaktuj się z nami już teraz a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Zapraszamy także na nasz portal SkutecznyE-biznes.pl , na którym znajdziesz wiele informacji o tym jak prowadzić sklep internetowy.

Gdy już masz działający sklep?

No dobrze, masz już sklep, sprzedajesz kilka produktów dziennie, możesz chyba odpocząć? Niezupełnie. Czy spojrzałeś już dzisiaj w statystyki swojego sklepu? Czy wiesz jakie wejścia przynoszą Ci największe dochody? A może niektóre ze stron mają duży wskaźnik odrzuceń? Zastanawiałeś się dlaczego i jak przekuć tych ludzi na klientów? Sprawdziłeś, czy w procesie zakupu nie ma dużej ilości „ucieczek”, spowodowanych jakimś niedopracowanym elementem? A jak wygląda Twoja pozycja w wyszukiwarkach?

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci spojrzeć z innej perspektywy na Twoje aktualne wyniki. Pomożemy Ci wyciągnąć wnioski i wprowadzić poprawki, które zaprocentują zwiększeniem dochodów. Pokażemy Ci co możesz poprawić aby zwiększyć ilość zamówień w sklepie i wartość koszyka.

Praca nad sklepem jest niekończącym się cyklem analizowania i wprowadzania ulepszeń. Jeżeli stoisz w miejscu to konkurencja cię wyprzedzi szybciej niż myślisz. Jeżeli to nie będzie ta aktualna, to pojawi się ktoś nowy. Pracuj nad swoim sklepem, a klienci Cię pokochają i będą wracali po więcej.

Zapraszamy także na  nasze szkolenia dla sklepów internetowych, gdzie dowiesz się się z jakich opcji i w jakich sytuacjach możesz skorzystać aby zwiększyć sprzedaż w sklepie. Wyjaśnimy Ci także czego nie powinieneś robić (na przykładzie Twojej konkurencji).

 

Wybrane realizacje

Centrum Ogrodnicze Najlepsze centrum ogrodnicze. Kosiarki i inny sprzęt wszystkich uznanych producentów.e-centrumogrodnicze.pl
Zadbane auto Najlepsze kosmetyki dla skóry Twojego samochoduzadbane-auto.pl
Dobre systemy Tylko dobre systemy zabezpieczeń!dobre-systemy.pl

powered by AdvaCMS